Blog

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Gerekli BilgilerEkim 16, 20230

Yurt Dışında İş Kuranların Hayatını Kolaylaştıracak Aplikasyonlar – Vol. 1

Yurt dışında iş kurma süreci hayatınızı karıştırabilir ve sizi yoğun bir takvimle karşı karşıya bırakabilir. Bu yüzden alınabilecek her türlü destek hayatınızı kolaylaştır ve iş kurma sürecinizi rahatlatır.

Bu desteklerin başında aplikasyonlar gelir. Bu aplikasyonlar ile iş seyahati planlayabilir, çalışanlarınızın işlerini yapma süreçlerini kontrol edebilir ve tanımadığınız şehirlerde ulaşım için acil çözümler bulabilirsiniz. Öyleyse haydi birlikte kullanabileceğiniz çeşitli aplikasyonları inceleyelim.

Kayak ile Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kayak müşterilerinin seyahatlerini kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda iş seyahatlerini de daha kolay hale getiriyor. Kusursuz bir kurumsal seyahat tecrübesini bizlerle buluşturan Kayak ekibi, gitmeyi planladığınız şehir için size birçok restoran, konaklama ve uçuş seçeneği sunuyor.

Bunları diğer seçeneklerle de karşılaştıran ve bunu yaparken sizin işiniz için belirlediğiniz bütçeyi dikkate alan Kayak, sizi zarara uğratacak bir iş seyahatinden kaçınmanıza yardımcı oluyor.

Ücretsiz bir uygulama olan Kayak’ın hizmetinizin kapsamlarını geliştirebileceğiniz ücretli paketleri de bulunmakta.

https://www.kayak.com.tr/

Bolt Business ile Yolculuğunuzu Garantiye Alın!

İş seyahatleri söz konusu olduğunda toplu taşıma sizi takviminizin gerisinde bırakacak gecikmelere sebep olabilir. Bold Business gibi uygulamalar sizi bu stresten uzak tutmak için var!

Bolt Business ile kendinizin veya çalışanlarınızın iş seyahatini en ufak ayrıntısına kadar belirleyebilirsiniz. Bu detaylara yapacağınız rezervasyonlar, seyahat rotaları, kullanacağınız araç ve ödeme yapılacak banka hesabı da dahil.

https://bolt.eu/en/business/

Roma2Rio ile En Uygun Yolculuk Planı

Seyahatinizin uzun veya kısa olması fark etmez, Roma2Rio size bütün ulaşım araçlarıyla bir noktadan diğerine gitmenin en verimli, en hızlı ve ucuz yollarını size göstererek seyahatinizi kolaylaştırır.

https://www.rome2rio.com/

Trello ile İşinizi Her Yerden Takip Edin

Bu önerimiz diğerlerinden farklı olarak bir iş takip uygulaması. Trello işlevli ve kullanımı rahat arayüzü sayesinde çalışanlarınızın ve ekip arkadaşlarınızın iş takiplerini kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor.

Hali hazırda yapılmış, yapılan veya plana alınan işleri inceleyebileceğiniz bu uygulama iş planlama sürecinizi hızlandıracak ve işinize düzen getirecek. Trello’nun bütçenize göre ayarlayabileceğiniz ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmakta.

https://trello.com/tr

Asana ile Düzene Ulaşın

Asana’da aynı Trello gibi şirketinizin iş takibini detaylı şekilde yapmanızı sağlayacak bir aplikasyondur. Alt başlık, görev oluşturma sistemi, teslim tarihi ve kişiye göre özelleştirme gibi özelliklere sahip Asana sizi düzene ulaştırırken, aynı zamanda işinizi yurt dışından da takip edebilmenizi sağlayacak.

https://asana.com/

Airbnb ile Ev Konforu

Açılımı “Airbed & Breakfast” olan Airbnb, ev kiralama hizmeti sunan bir platformdur. Kısa süreli bir ev ihtiyacınız varsa ve kendinize uygun bir otel bulamadıysanız, ev konforunda bir iş seyahati için Airbnb öne çıkan seçeneklerin başında gelir. Hemen hemen her ülkede bulabileceğiniz Airbnb ile ev konforunda bir konaklama deneyimi yaşayın!

https://www.airbnb.com.tr/

Uber- Driver: Drive & Deliver

Uber acil bir ulaşım ihtiyacınız olduğunda, bulunduğu her ülkede işinizi kolaylaştırabilecek bir mobil aplikasyondur. Hem sürücüler hem de yolcular için dinamik fiyatlandırma modeline sahip olan Uber, bu özelliğiyle tercih edilebilirliğini artırıyor. Ayrıca diğer yolcularla paylaşım yapabilme özelliği tasarruf edebilmenize yardımcı oluyor.

https://www.uber.com

Bu aplikasyonlar yurtdışında iş kuranların elini rahatlatacak ve işlerini üst seviyeye taşımalarına yardımcı olacaktır. Yurt dışında iş kurma sürecinde birçok girişimcinin yaşayabileceği tıkanmaları minimuma indirebilmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için siz de aplikasyonları işinize adapte edebilirsiniz.

Share

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar *