Nasıl Çalışırız?

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Global iş kurma süreci

İşinizi globale taşırken ne yapmanız gerekiyor?
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Icon-01@2x-1.png

Başvuru

Sizden gelen talepleri hızlı bir şekilde inceliyor beklentilerinizi anlamak için aynı gün içerisinde sizlere ulaşıyoruz.

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Arrow-02.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Icon-02@2x-1.png

Doğru Analiz

Uzman ekibimiz ile gelen bilgiler doğrultusunda ihtiyacınız olan çözümü alternatifleri ile birlikte sizlere sunuyoruz.

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Arrow-02.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/icon-03@2x-1.png

Gerekli Belgeler

Seçmiş olduğunuz çözüm alternatifine göre gerekli tüm belgeleri sizlerden alarak süreci başlatıyoruz.

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Arrow-02.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/icon-04@2x.png

Hızlı Çözüm

Talep ettiğiniz hizmete göre minimum 2, maksimum 15 iş günü içerisinde tüm süreçleri tamamlayıp sizlerin çözüm ortağınız oluyoruz.

Bizimle Globale Açılanlar

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/Group-8270@2x-min.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Ust-Tirnak.png
Merhaba ben Ergün, girişimimi yurt dışına taşıyabilmem konusunda bana destek olabilecek, süreçleri hızlıca yürütebilecek, güvenebileceğim bir kurum arayışı içerisindeyken Company Global ile karşılaştım.Uzmanlarının desteğiyle şirket kuruluş sürecim birkaç gün içerisinde tamamlandı. İngiltere’nin avantajlarla dolu dijital dünyasında kurduğum danışmanlık şirketimle artık ben de uluslararası platformlarında yerimi aldım.

Medintense LTD.  İngiltere

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Ust-Tirnak.png
Merhaba Ben Deniz, hayallerimin peşinden giderken bana bu yolculukta yalnız olmadığımı hissettiren, daha da cesaretlenmemi sağlayan Company Global ailesine en içten duygularımla teşekkürlerimi iletiyorum.

Dennyshop LTD. İngiltere

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/Group-8271@2x-min.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/Logo_2-min.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Ust-Tirnak.png
MM Global Group BV olarak konumlandırdığımız Hollanda merkezli şirketimizin kuruluş öncesi ve kuruluşu sırasındaki tüm süreçlerinde güler yüzle hizmet aldık. Bu doğrultuda, her konuda merak ettiğimiz soruların cevaplarına kısa sürede ulaştık. Tecrübeli yönetim kadrosu ve azimli genç ekibiyle bizleri memnun ve mutlu eden bir hizmet sürecini deneyimlemiş olduk. Yurt dışında şirket açacaklar veya global ticaret operasyonları için danışmanlık almak isteyenler Company Global ekibine güvenebilirler.

MM Global Group BV – Hollanda

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Ust-Tirnak.png
Merhaba ben Mustafa Murat Türkbeyler. Sizlere yurt dışı şirketlerim ile ilgili deneyimlerimden bahsetmek istiyorum. E-ticaretin bu derece patladığı dönemde ben de kendimi içeriye nasıl atabilirim diye düşünmeye
başladım ve bu düşünceyle başladı aslında her şey ve doğru referanslar ile her adımın nasıl çorap söküğü gibi hızlı ilerlediğine gerçekten çok şaşırdım. Company Global’i ilk internette yaptığım araştırmalarım ile tanıdım ve onların yönlendirmesi ile İngiltere Şirketimi 2 günde açtım. Ürünlerimi satarken kullanacağım ödeme yöntemlerinden banka hesaplarıma, sanal ofisimden şirket açılışına kadar her detayı anahtar teslim bir şekilde benim için yaptılar ve ticaretime başladım. Herhangi bir problem olması durumunda da sürekli rahatlıkla ulaştım ve çözüme kavuşturdular. İlerleyen zamanlarda bir de Amerika Şirketi benim için avantajlarından bahsettiler ve danışmanlığını yine
kendilerinin üstlendiği bir de Amerika Şirketi açtım. İşinizi globale taşıma noktasında gerçekten sizleri çok iyi yönlendiriyor ve bu işteki tecrübelerini sizlere yansıtıyorlar. E-ticarette ben de kendime güzel bir yer buldum bu sayede kendilerine teşekkürlerimi iletiyor ve herkese bu deneyimi kesinlikle tavsiye
ediyorum.

İngiltere

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/Murat_Bey-min.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/03/Tayfun-Toksoylu.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Ust-Tirnak.png
Beni ilk gün karşılayan güler yüzlü ekip tüm süreci aynı olumlu tecrübelerle atlatmamı sağladılar. Kendilerine hızlı ulaşabilmek, sorularımın titizlikle cevaplanması beni çok rahatlattı ve yeni oluşumu kendilerine güvenle emanet ettim. Amerika’nın avantajlarla dolu dijital dünyasında kurduğum E-ticaret şirketimle uzun süre evvel türlü sıkıntılarla girdiğim ve tecrübe edindiğim pazaryerlerinde yerimi sağlamlaştırıp yeni girişimler için kendimi motive edecek zaman bulmaya başladım. Kendileriyle farklı oluşumlarda yeniden çalışacak olmanın verdiği motivasyonu sağladıkları için tüm ekibe teşekkür ederim.

ABD

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/Ust-Tirnak.png
“Company Global, Estonya’da Jengal OÜ adıyla sürdürmüş olduğumuz faaliyetlerimiz için muhasebe çözümleri sunarak bizim uzmanı olduğumuz işe odaklanmamıza ve başarılarımıza yenilerini eklememize vesile oldu. Şirketimizin ihtiyaç duyduğu uluslararası muhasebe konularındaki her türlü sorumuzu yanıtlayarak çalışmalarımızı kolaylaştırdığı için Company Global ekibine teşekkürler.”

Jengal Yazılım A.Ş – Estonya

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/03/Cihat-Kisa.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/man-woman-1-min.png

Hızlı Talep Formu

Sizleri dinliyoruz, ihtiyacınızı analiz ediyoruz. Ardından ihtiyacınıza uygun hizmet için gerekli belgeleri talep edip kurulum işlemlerini tamamlıyoruz