Dubai’de Şirket Kurmak

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Dubai'de Şirket Kurmak

Dubai, dünyaca ünlü bir turizm merkezi olmasının yanı sıra, vergi avantajları sayesinde önemli bir ticaret merkezi olarak da bilinir. Düşük kurumlar vergisi ve %0 gelir vergisi gibi fırsatlarla yatırımcılara çekici bir iş ortamı sunar. Yabancı yatırımcılar için Dubai’de şirket kurmak, oturma izni alma ve yerel bir ortağa ihtiyaç duymadan işletmeyi yönetme kolaylığı ile avantajlıdır.

Company Global gibi profesyonel danışmanlık firmalarından destek alarak, şirket kuruluşundan banka hesabı açılışına, muhasebe yönetiminden oturma izni işlemlerine kadar tüm süreçleri yönetebilir ve zaman kazanabilirsiniz. Dubai’de şirket kurarak, küresel bir platformda yatırımlarınızı büyütebilir ve vergi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın!

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/dubaide-is-kurmak-companyglobal1.png
https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/dubaide-is-kurmak-companyglobal2.png

Türkiye Vatandaşları Dubai’de Şirket Kurabilir Mi?

Dubai’de şirket kurmak, Türkiye vatandaşlarına da açık bir seçenektir. BAE’ye gitmeye gerek kalmadan, şirket kurma işlemlerinizi Company Global aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai’de Şirket Kurma Seçenekleri

Dubai’de şirket kurmak için Serbest Bölge ve Anakara olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Company Global uzmanları tarafından 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilen şirket kurma işlemleri için, gerekli evrakların paylaşılması yeterlidir.

Dubai’de Online Şirket Kurmak

Dubai’de şirket kurmak için fiziksel olarak bu ülkeye gitmenize gerek yoktur. Company Global ile gerekli evrakları paylaşarak, Dubai’de online olarak şirket kurabilirsiniz. BAE’de şirket kurmak için renkli pasaport taraması, ikametgâh belgesi ve şirket isim önerisi yeterli olacaktır.

Dubai’de Şirket Banka Hesabı Açma İşlemi

Dubai’de yerel bir bankadan hesap açmak için vatandaşlık ya da oturum gerekmektedir. Şirket kurulumu sonrasında Dubai’den oturum alarak yerel bankadan hesap açabilirsiniz. Ayrıca Dubai’de bulunan şirketiniz için Türkiye’deki yerel bankalardan da hesap açabilirsiniz. Şirket bilgilerinizle online banka hesabı açmanız da mümkündür.

Dubai’de Şirket Kurmanın Avantajları Nelerdir?

Dubai’de şirket kurarak çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Dünya çapında tanınmış bir turizm merkezi olan Dubai, vergi avantajları sayesinde önemli bir ticaret merkezi konumundadır. Şirketiniz için güçlü ticari imkanlara sahip olmanın yanı sıra, minimum vergi uygulamalarıyla yatırımcılar için çekici bir tercihtir. Dubai’de şirket açmak, yabancı yatırımcılara oturma izni alma kolaylığı sağlamakta ve yerel ortak gerektirmemektedir.

Dubai’de şirket kurarak şu avantajları elde edebilirsiniz:

  • İşinizi küresel bir platforma taşır ve uluslararası alanda büyütme fırsatı sunar.
  • Serbest bölgede şirket kurarak büyük bir vergi avantajına sahip olursunuz.
  • Dubai’de iş yaparken Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturma izni almanız mümkündür.
  • Ayrıca, Dubai’de banka hesabı açabilir ve güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai’de şirket kurma süreci ve daha fazlası için, 0216 290 03 05 telefon numarası üzerinden Company Global danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Size profesyonel destek sunarak tüm gereksinimlerinizi karşılamaya yardımcı olacaklar.

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2023/01/dubaide-is-kurmak-companyglobal3.png

Sık Sorulan Sorular

01
Dubai’de İş Kurmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Dubai’de şirket kurmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve pasaportunuzun olması yeterlidir.

02
Dubai’de Şirket Kurma İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Dubai’de şirket kurma işlemleri Company Global aracılığıyla on (10) iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

03
Dubai’de İş Kurmanın Maliyeti Ne Kadardır?

Dubai’de iş kurma maliyeti iş koluna, şirket kurmak istediğiniz emirlik ve bölgeye göre değişmektedir.

04
Dubai’de Vergi Var Mıdır? Dubai’de Şirketler Vergilendirme Sistemi Nasıldır?

Dubai’de şirketinizi kurduğunuz bölgeye göre vergilendirme yapısı değişiklik göstermektedir. Dubai’de vergi sistemi serbest bölgede ve anakarada uygulanmak üzere ikiye ayrılır. Kurumlar vergisi, serbest bölgede minimumken anakarada ise %9 olarak uygulanmaktadır. VAT olarak bilinen KDV oranı ise, emirlik içi satışlarda hem serbest bölgede hem anakarada %5 olarak uygulanmaktadır. Globale yapacağınız satışlarda ise KDV oranı %0’dır.

05
Dubai’de İş Kurmak İçin Hangi Vize Alınmalıdır?

Dubai’de İş Kurmak için vize almanız gerekmemektedir. Company Global sizin adınıza Dubai’de şirket kurma işlemini on (10) iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

06
Dubai Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, fiziksel bir çalışma alanı olmaksızın, yasal olarak fatura ve web sitenizde ibraz edebileceğiniz şirket adresidir. Sanal Ofis, Dubai’de yasal adres için kullanabileceğiniz ofis kiralama modelidir. Dubai’de sanal ofis ile şirket kurmak mümkündür.

07
Dubai’ye Şirket Kurarak Yerleşebilir Miyim?

Evet, Dubai’de şirket kurarak 2 yıllık oturum izni almanız mümkündür.

Company Global Desteği İle Dubai'de Şirketinizi Kurun

Dubai’ye gitmeden Company Global ile kuracağınız işinizi uluslararası platformlara taşımak artık çok daha kolay. İşinizi globale taşırken Dubai’de şirket kuruluşu, muhasebe hizmeti, sanal ofis adresi, banka hesabı açılışı gibi tüm süreçlerde Company Global yanınızda.

Company Global ile Dubai’ye gitmeden şirket kuruluşu yapabilir ve şirket kurma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dubai’de iş kurmak için Company Global ile doğrudan iletişime (0216 290 03 05 veya info@companyglobal.com) geçebilirsiniz. Dubai’de şirket kurmak ve gerekli detayları öğrenmek için iletişim formunu doldurarak uzman desteği talep edebilirsiniz

https://companyglobal.com/wp-content/uploads/2022/12/man-woman-1-min.png

Hızlı Talep Formu

Sizleri dinliyoruz, ihtiyacınızı analiz ediyoruz. Ardından ihtiyacınıza uygun hizmet için gerekli belgeleri talep edip kurulum işlemlerini tamamlıyoruz

    WhatsApp