Blog

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Gerekli BilgilerEkim 16, 20230

Dubai’deki Ofisinize Enerji Katmak İçin Danışacağınız 4 Mimarlık Firması

İyi tasarlanmış bir ofis sadece eğlence ve estetik yönünden katkı sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda çalışanların yeteneğini ve motivasyonunu da artırır. İş yeri dekorunuz, müşterilerinizin de size bakış açısında önemli bir etkendir.
Markanızın anlatmak istediği hikayeyi ofis tasarımınıza yansıtmak ve görselliğinizi düşüncelerinizle paralel bir çizgide tutmak, marka imajınız adına olumlu bir ilerlemedir.

Biz de ofis dekorasyonunun öneminden yola çıkarak bu blogda çalışanlarınızı mutlu edecek ve iş ortamına enerji katacak dekorlar için Dubai’deki mimarlık firmalarını ve sizlere sundukları seçenekleri inceleyeceğiz.

Winteriors Decor

Winteriors Decor kendisini Dubai’nin son teknoloji binalarıyla paralel bir tasarım anlayışına yerleştiriyor. Bu anlayıştan yola çıkarak modern tasarımlara bağlı kalıyorlar. Tasarımlarında ofis kültürünüzü olabilecek en iyi şekilde yansıtmaya çalıştıklarını da ekleyerek, aklınızdaki ofise yaklaşmanız için size önemli fırsatlar sunan Winteriors Decor’un ofis tasarımlarının bazı özellikleri şu şekilde:

-Modern, aydınlık ve ferah tasarım seçenekleri
-Ergonomik bir toplantı odası
-Özenli bir doğal ışık kullanımı ve renklerin psikolojik bağlamlarına uygun kullanılması
-Yeşil rengin ve yeşilliklerin aktif bir şekilde yer aldığı fikirler

X Works

11 ödül, 400’den fazla proje ve 15 yıllık tecrübeye sahip olan X Works ışıldayan CV’si ile dikkat çekiyor. 2009 yılında kurulan X Works, Birleşik Arap Emirlikleri’nde WELL™ Gold akreditasyonunu alan ilk şirket olma başarısına sahip. Tasarımlarında anlamlı bir çevrenin, başarılı bir ekip için şart olduğu anlayışından yola çıkarak, insan odaklı bir yaklaşım sergilediklerini belirtiyorlar.

https://www.instagram.com/xworksinteriorsllc/

Spazio

Spazio kendisini Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen ofis tasarım şirketlerinden birisi olarak tanımlıyor. Rakiplerinden farklılıklarını ise, yüksek kalite mobilyaları, başarılı malzeme üreticileri ve en iyi sonuçları sağlayan İngiliz ve İtalyan müteahhitleri olarak öne çıkarıyorlar. Çalışma prensiplerini markanızı yansıtacak güzel ve pratik çözümler geliştirmek olarak ifade ediyorlar.

https://www.instagram.com/spazio_international/

Pinnacle Interiors

Pinnacle Interiors 20 yıllık tecrübesiyle güven veren bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Dinamik ve işlevsel bir çalışma ortamının önemini anlayarak, çok boyutlu ve marka odaklı tasarımları yaratmanın temel hedefleri olduğunu belirten Pinnacle Interiors, üretken, rekabetçi ve coşkulu bir iş ortamı yaratmak için çözümler sunuyor.

https://www.instagram.com/pinnacle.interiors/

Dubai’deki ofisinizde istediğiniz enerjiyi yaratmak için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Bütçenize, marka hedeflerinize ve kendi görsel dünyanıza en uygun firmayı seçebilir ve ofisinizde yeni bir soluk yaratarak çalışanlarınızı ateşleyebilirsiniz!

Share

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar *